استخرهای سرپوشیده تحت مدیریت شهرداری تهران در انتظار مجوز برای بازگشایی

به گزارش وبلاگ کوهنوردی پورسه، مدیرکل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: برای بازگشایی استخرهای سرپوشیده مجموعه های ورزشی تحت مدیریت شهرداری تهران همچنان منتظر دریافت مجوز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت ورزش و جوانان هستیم.

استخرهای سرپوشیده تحت مدیریت شهرداری تهران در انتظار مجوز برای بازگشایی

امیرمحسنی در گفت و گو با وبلاگ کوهنوردی پورسه، اظهار کرد: برای بازگشایی استخرهای سرپوشیده مجموعه های ورزشی تحت مدیریت شهرداری تهران با ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت ورزش و جوانان مکاتباتی داشتیم تا مجوز بازگشایی را از ستاد دریافت کنیم که البته هنوز این مجوز صادر نشده است، امیدواریم در هفته آینده شرایط استخرها معین تکلیف شود تا اعلام عمومی کنیم.

وی با بیان این که با بازگشایی استخرهای سرپوشیده افزایش تعرفه نخواهیم داشت، گفت: همان طور که در ابتدای سال جاری تعرفه استفاده از استخرهای سرپوشیده از سوی شورای شهر با نرخ 25 درصد مصوب شده بود، این تعرفه با بازگشایی استخرها نیز بدون هیچ تغییری افزایش پیدا نخواهد کرد.

وی در پایان با بیان این که از محل خسارت کرونا تا به امروز هیچ کمکی از سوی دولت دریافت نکردیم، اضافه نمود: برای جبران خسارت ناشی از کرونا همچنان منتظر دریافت کمک از سوی دولت هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "استخرهای سرپوشیده تحت مدیریت شهرداری تهران در انتظار مجوز برای بازگشایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استخرهای سرپوشیده تحت مدیریت شهرداری تهران در انتظار مجوز برای بازگشایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید