رئیس سازمان زندان ها: کاهش هزینه های زندانبانی با توسعه مددکاری اجتماعی لازم است

به گزارش وبلاگ کوهنوردی پورسه، تهران (پانا) - رئیس سازمان زندان ها در پیامی روز مددکار اجتماعی را به جامعه مددکاری بویژه مددکاران شاغل در زندان ها تبریک گفت.

رئیس سازمان زندان ها: کاهش هزینه های زندانبانی با توسعه مددکاری اجتماعی لازم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور محمدمهدی حاج محمدی در پیغامی روز مددکار اجتماعی را تبریک گفت.

متن پیغام به این توضیح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همکاران پرکوشش، مددکاران مهربان سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور سلام و درود فراوان بر شما که تسکین آلام دردمندان را پیشه خود ساخته اید و با تأسی از امیرالمومنان حضرت علی(ع) اول مددکار هستی، بی فکر آلام زندانیان و خانواده هایشان سر بر بالین آسایش نمی گذارید.

امروزه مددکاران اجتماعی سازمان با تمرکز بر نقش های حمایت یابی، قادرسازی، میانجی گری، آموزش، هدایت و مشاوره در حرفه مددکاری اجتماعی، هدف توانمندسازی زندانیان و خانواده های ایشان را در مقابله با مسائل دنبال می نمایند و با نگاهی همه جانبه به مقوله اجتماعی شدن و اتخاذ رویکردهای نوین در حوزه مددکاری اجتماعی، به توسعه سبک زندگی سالم و ارتقای سطح رضایتمندیشان در مراحل بعد از آزادی، یاری می نمایند.

در این راستا ضمن تبریک به مناسبت خجسته سالروز میلاد مولای متقیان حضرت علی (ع) که در کشور ما روز مددکاری اجتماعی نام گرفته است؛ بر این باورم که با توسعه مددکاری اجتماعی حرفه ای و بهبود شاخص های عملکردی آن می توان بار هزینه ای مادی و معنوی نظام زندانبانی کشور را به صورت چشمگیری کاهش داد. از این رو به بهانه روز مددکاری، ضمن ارج نهادن و سپاسگزاری قلبی از کوشش های مجاهدانه و بی وقفه شما عزیزان؛ هدیه ناقابلی نیز تقدیمتان خواهد شد.

محمدمهدی حاج محمدی

رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور

منبع: خبرگزاری پانا

به "رئیس سازمان زندان ها: کاهش هزینه های زندانبانی با توسعه مددکاری اجتماعی لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس سازمان زندان ها: کاهش هزینه های زندانبانی با توسعه مددکاری اجتماعی لازم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید