چرا پرسپولیس هنوز لژیونر مورد نظرش را جذب نکرده است؟

به گزارش وبلاگ کوهنوردی پورسه، یکی از بازیکنان مدنظر پرسپولیس برای تقویت این تیم در نیم فصل دوم شهریار مغانلو است. برهمین اساس سرخ پوشان تلاش های خود را برای بازگرداندن مهاجم فعلی تیم سانتاکلارا به ایران آغاز کردند اما قرارداد وی با باشگاه پرتغالی کار را برای حضور مغانلو در پرسپولیس سخت کرد.

چرا پرسپولیس هنوز لژیونر مورد نظرش را جذب نکرده است؟

مبلغ مدنظر باشگاه سانتاکلارا برای صدور رضایت نامه مغانلو شرایط دشواری را برای توافق با این بازیکن به وجود آورد و حتی پس از صحبت هایی یحیی گل محمدی مبنی بر غیرمنطقی بودن حضور این مهاجم در پرسپولیس با توجه به مسائل مالی مطرح شده در مذاکرات طرفین، اخباری درباره منتفی شدن این انتقال مطرح شد.

با این وجود مدیران باشگاه پرسپولیس همچنان مذاکرات شان با مغانلو را ادامه دادند و اکنون به نظر می رسد توافق های خوبی با وی و باشگاه سانتاکلارا برای صدور رضایت نامه اجرا شده است. تنها نکته ای که قطعی شدن انتقال مغانلو به پرسپولیس را به تاخیر انداخته بسته بودن پنجره جابجایی این باشگاه است زیرا برای صدور ITC و رضایت نامه مغانلو باید پنجره جابجاییی پرسپولیس باز باشد.

به همین دلیل سرخ پوشان برای رسمی شدن انتقال این بازیکن منتظر هستند وکیل ماریو بودیمیر با ارسال نامه ای به فیفا دریافت مطالبات و سود طلب وی را تائید کند و پس از آن با بازشدن پنجره جابجاییی پرسپولیس، آخرین مراحل جذب این مهاجم لژیونر را انجام بدهند.

منبع: فرارو

به "چرا پرسپولیس هنوز لژیونر مورد نظرش را جذب نکرده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا پرسپولیس هنوز لژیونر مورد نظرش را جذب نکرده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید