سلامتی و پزشکی

خبرنگاران ملایر برای اعمال محدودیت ها و تشدید نظارت ها در آماده باش است

همدان- خبرنگاران- معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر گفت: با توجه به فرایند صعودی شیوع ویروس کرونا و پیرو اعمال مصوبات جدید در ستاد ملی مقابله با کرونا، این شهرستان برای اعمال محدودیت ها و تشدید نظارت و بازرسی ها در آماده باش کامل است.

10 آذر 1399

اثر کرونا بر فروش محصولات صنایع دستی هرمزگان

ایرنا/ این خبر پیرامون اثر کرونا بر فروش محصولات صنایع دستی هرمزگان برای شما مخاطبان گرامی نگارش شد.

8 آذر 1399

خبرنگاران یک کشته و چهار مصدوم در حوادث رانندگی ایذه

اهواز-خبرنگاران- مسوول مرکز فوریت های پزشکی ایذه گفت: در 2 حادثه رانندگی در این شهرستان در روز یکشنبه یک نفر کشته و چهار نفر مصدوم شدند.

6 آذر 1399

عسل و تاثیر آن در کاهش وزن

یونانیان باستان تصور می کردند که خدایان چون خوراک بهشتی می خوردند فناناپذیر و ابدی گشته اند آن ها ایمان داشتند که عسل یکی از اجزای مهم این خوراک بهشتی است.

4 آذر 1399

آشنایی با آزمون ایلتس

آزمون آیلتس (به انگلیسی: IELTS) که برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای نظام بین المللی ارزش یابی زبان انگلیسی است. این آزمون یکی از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی در حال حاضر است که در سراسر دنیا برگزار می گردد. آیلتس در واقع آزمونی...

3 آذر 1399

20 میلیون ایرانی در معرض خطر شدید کرونا

خبرگزاری خبرنگاران- رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: حداقل 20 میلیون نفر با بیماری زمینه ای در ایران در معرض خطر شدید کووید19 قرار دارند.

3 آذر 1399

وظایف پزشکان و بیماران در قبال یکدیگر

خشونت علیه پزشکان موضوع داغ روزهای کرونازده است؛ همراهان بیمارانی که مستاصل از همه جا تنها پناه خود برای نجات جان عزیزانشان را پزشکان می یابند و ممکن است با عدم پیشرفت بیمار در بهبودی، ناملایمات و نگرانی هایشان را بر سر پزشک خالی کنند، موضوعی که بهانه...

2 آذر 1399

خبرنگاران یک نفر بر اثر واژگونی خودروی سواری در جاده مراغه - هشترود جان باخت

تبریز - خبرنگاران - مسوول روابط عمومی اداره حوادث و فوریت های پزشکی مراغه گفت: در پی واژگونی یک خودروی سواری در جاده مراغه - هشترود مرد 52 ساله ای جان باخت.

29 آبان 1399

خبرنگاران سلامت محصولات درهمه بخش های کشاورزی قم کنترل می شود

قم - خبرنگاران - رییس سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: رعایت استانداردها برای سلامت محصولات درهمه واحدهای تولیدی بخش کشاورزی استان تحت نظر کارشناسان است و به صورت مستمر کنترل می شود.

25 آبان 1399

خبرنگاران محدودیت های کرونایی در قزوین یک هفته دیگر تمدید شد

قزوین - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: محدودیت های کرونایی در استان قزوین به پیشنهاد ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان و تایید وزارتخانه های کشور و بهداشت برای یک هفته دیگر تمدید شد.

20 آبان 1399

عملتان را با حرفتان یکی کنید، از اوفک بخواهید به کره جنوبی اجازه انتقال پولمان را بدهد

سخنگوی وزارت امور خارجه در توئیتر خود نوشت: ایالات متحده همچنان به تکرار پیشنهادهای پوچ و توخالی برای یاری ادامه می دهد.

20 آبان 1399

افزایش 2 برابری هزینه بهداشت خانواده ها در سال کرونا

به گزارش خبرنگاران، شاید اگر آمار هزینه و درآمد خانوار ها را به رئیس جمهور نشان دهیم و بگوییم که حدودا هفت سالی است که خانوار های کشور تنها 10 درصد از هزینه های خود را به هزینه های بهداشتی و درمانی اختصاص می دهند، احتمالا افضل بودن مان را با کشور دیگری...

19 آبان 1399

خبرنگاران ظرفیت تخت های بیمارستانی سبزوار در حال تکمیل است

سبزوار- خبرنگاران- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: ظرفیت تخت های مرکز آموزشی - درمانی واسعی این دانشگاه که ویژه پذیرش مبتلایان به ویروس کرونا می باشد در حال تکمیل است.

18 آبان 1399

ژاپن صاحب سرویس تاکسی هوایی می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، شرکت ولوکوپتر خودروی پرنده اش را در دبی، سنگاپور، هلسینکی و آلمان آزمایش کرده است. اکنون این شرکت تصمیم دارد سرویس تاکسی هوایی را راه اندازی کند و برای این منظور توافقنامه ای با شرکت ژاپن ایرلاینز امضا کرده است.

13 آبان 1399

کافور چیست؟ + فواید و عوارض کافور

کافور دارویی صدفی و سفید است که از درخت کافور به دست می آید و کاربردهای پزشکی و غیر پزشکی دارد ولی مصرف زیاد آن می تواند موجب مسمومیت شود.

12 آبان 1399

خبرنگاران شمار مبتلایان کرونا در دنیا از 29 میلیون و 400 هزار نفر گذشت

تهران- خبرنگاران- براساس آمارهای مراکز معتبر، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در دنیا بامداد سه شنبه به 29 میلیون و 417 هزار نفر رسیده است.

7 آبان 1399

رسانه ملی حساس و هوشیار برای پاسداشت زبان فارسی

رئیس رسانه ملی در آستانه روز بزرگداشت استاد محمدحسین شهریار و سالروز شعر و ادب فارسی با رئیس و معاونان فرهنگستان زبان و ادب فارسی دیدار کرد.

5 آبان 1399

تعبیر خواب پرتقال - خوردن پرتقال در خواب چه تعبیری دارد؟

پرتقال میوه ای است از خانواده مرکبات که از پیوند نارنگی و دارابی تشکیل و در طی اصلاحات زیادی به شکل کنونی در آمده است. برای تعبیر خواب پرتقال به وسیله معبرین اسلامی می توان از تعابیر مشابه (تعبیر خواب نارنج) و تفاسیر کلی استفاده کرد. حضرت دانیال می فرمایند...

3 آبان 1399

معرفی مهارت های مدیریتی؛ 10 تکنیک کلیدی و کاربردی

این روزها داشتن مهارت های مدیریتی در یک سازمان، یکی از عوامل پیشرفت و پیروزیت آن مجموعه به حساب می آید. در این میان منظور از رهبری پیروز، رهبری یک پروژه خاص و یا حتی سلسله مراتب یک ارگان یا سازمان نیست، بلکه رهبری قوی به معنی دستیابی به مهارت های مدیریتی...

2 آبان 1399

آنفلوانزا برای بچه ها بدتر است یا کرونا؟

پرسشی که بسیاری از والدین و متخصصان بچه ها در این فصل با آن روبرو هستند، این است که آنفلوانزای فصلی سال جاری که با پاندمی کروناویروس هم همراه است، چه عوارضی در بچه ها به جای خواهد گذاشت.

2 آبان 1399
تعداد: (139)